Vsaďte na švýcarský originál

pro Vaše klouby

Radost z každého skoku!

Cemio Kamzík® je jediný přípravek v ČR s unikátní kombinací 2 nativních kolagenů NCI® + NCII® zpracovaných švýcarskou technologií.*

*NC = Native collagen = Nativní kolagen

Ne 1, ale 2 kolageny!

Cemio Kamzík® obsahuje ve zvýšené dávce kolagen I tvořící vazy a šlachy a navíc kolagen II tvořící kloubní chrupavky.

Právě kolagen II je pro pohybový aparát velice důležitý.

Chrupavky jsou totiž pro pohyb klíčové.

Ne běžné, ale nativní!

Pouze Cemio Kamzík® nabízí oba typy kolagenu ve výjimečné nativní podobě (trojšroubovice), kolagen NCI® a kolagen NCII®. Nativní podoba kolagenu zajistí jeho biologickou aktivitu i poté, co projde trávicím traktem.

V technologii jsme o skok napřed!

Technologie zpracování je zásadní! Cemio Kamzík® díky špičkové švýcarské technologii šetrně zpracovává nativní kolagen do konečné podoby kapslí v kvalitě CollPure® zajišťující maximální čistotu a originální původ látek.

  • Výživová složka
  • Nativní kolagen NC I®
  • Nativní kolagen NC II®
  • Vitamin C
  • V 1 kapsli
  • 16 mg
  • 20 µg
  • 20 mg

Pouze 1 kapsle kdykoliv během dne!

I když není jednoduché nativní kolageny NC I® a NC II® v krystalicky čisté podobě vyrobit, s užíváním Cemio Kamzík® si hlavu lámat nemusíte.

Stačí pouze 1 snadno polykatelná kapsle KDYKOLI během dne! Konečně žádné sypání, míchání, odměřování či počítání!

Tvar a velikost kapslí byly navrženy na základě dlouhodobých spotřebitelských studií provedených ve Švýcarsku* a střední Evropě tak, aby poskytovaly nejvyšší komfort při polykání. Kapsle jsou navíc vyrobeny moderní technologií disperze účinné látky do oleje, která zajišťuje vysokou biologickou dostupnost, tj. maximální využití účinné látky v organismu.

*Cemio Switzerland AG Internal UA tests.

Informace k užívání

Zvolte si pravidelnou dobu, která vám nejlépe vyhovuje (ráno, večer, po obědě) – budete tak mít jistotu, že na KAMZÍKA nezapomenete.

Přípravek užívejte minimálně 2 měsíce (kompletní kúra). Kúru opakujte několikrát do roka. Pro dosažení optimálního efektu je vhodné užívat přípravek trvale.

Přípravek není určen pro děti do 3 let.
Přípravek mohou užívat těhotné i kojící ženy.
Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Zkušenosti našich uživatelů

Již tisíce spokojených zákazníků

“Sportem ku zdraví! “

“Sportem ku zdraví! Mám obě kolena po klasické operaci menisku v 18 a ve 30 letech. S věkem se začaly objevovat problémy. Vyzkoušela jsem několik kloubních výživ. Upoutal mě Kamzík, který již delší dobu užívám. Jako kamzík sice neskáču, ale značně se mi ulevilo. Ráda sportuji a ještě bych chtěla pokračovat. Doufám,že s Kamzíkem to zvládnu!!!”

Aška, 63 let

 “Ve svém věku /73/ jsem se vrátil o 15let zpět.”

“Děkuji vám za „Kamzíka“, který neskutečným způsobem pomohl mým kloubům /kolena a kyčel/ a uvolnil pnutí ve svalech u nohou.
Užíval jsem asi dva roky různé přípravky, ale to co dokázal „Kamzík“ za dva měsíce užívání je prostě zázrak. Ve svém věku /73/ jsem se vrátil o 15let zpět. Je to obrovská úleva a úžasný pocit být opět fit. Jěště jednou moc děkuji. Všem známím Kamzíka doporučuji s tím, jaké já mám zkušenosti s různými preparáty a že vaše reklama je naprosto pravdivá.”

Ivan, 73 let

“S Kamzíkem mám výbornou zkušenost.”

“S Kamzíkem mám výbornou zkušenost. Je mi 35 let a v zaměstnání musím hodně mluvit. Často se mi stávalo, že jsem při mluvení a kousání pociťovala velkou bolest čelistního kloubu, nemohla jsem otevírat ústa. Kamzíka mi doporučila matka, která ho užívá na bolesti kolenou a je s ním také velmi spokojena. Potíže mi odezněly po 14 dnech a již se nevrátily, Kamzíka nyní užívám pravidelně. Děkuji za něj.”

Pavel, 35 let

S Cemio Kamzík® si užijete radost z každého skoku, ať děláte cokoliv!

Neváhejte a pořiďte si Cemio Kamzík® hned

Přípravek Cemio Kamzík® zakoupíte přímo v e-shopu nebo každé dobré lékárně

299 Kč

60 kapslí (kúra na 2 měsíce)

Doplněk stravy

Dvouměsíční kloubní kúra Cemio Kamzík® 60 cps, po které už budete mít radost z každého skoku. Podívejte se na náš e-shop, určitě objevíte i jiné zajímavé produkty.

CEMIO KAMZÍK®

Vyrobeno ve Švýcarsku se svolením Cemio Switzerland AG pro:

CEMIO Switzerland, s.r.o.

Veverkova 1343/1

Hradec Králové – distributor pro ČR a SR.

Cemio Switzerland AG

Cemio Switzerland AG se sídlem v Curychu je švýcarská investiční a marketingová společnost, která investuje do farmaceutického průmyslu a různých oblastí zdravotnictví v regionu střední a východní Evropy.

RYCHLÝ KONTAKT

© 2016 - 2018 Cemio Switzerland, s.r.o.