Dobrý den,

nedá mi to, abych se nepřidala do „rodiny“ těch, kteří užívají „kamzíka“. Dostala jsem ho na Vánoce a chtěla jsem si ho pošetřit na kúru někdy před létem, kdy hodně chodíme po horách. Byla jsem v září na operaci palce u nohy a i když se to hodně zlepšuje, podvědomé šetření a nezatěžování nohy způsobilo bolesti kyčelního kloubu. Nebylo na výběr, „kamzíka“ jsem začala užívat už nyní. Musím říci, že jsem nadšená! Už po 14 dnech pociťuji zlepšení, respektive nepociťuji bolesti. Jsem vám moc vděčná. Švýcarsko miluji (jezdíme tam s manželem trampovat každoročně), švýcarským výrobkům věřím (kosmetika, JUST-Nahrin) a opět nezklamaly. Nejraději bych si tady u nás zařídila  nějaký obchůdek s těmito kouzelnými švýcarskými výrobky, ať je pozná co nejvíce lidí! Ještě jednou díky!

Martina, 42 let

Dobrý den, po vyzkoušení již více přípravků na klouby jsem zjitil daleko lepší účinky tohoto přípravku něž těch předešlých. Jelikož trpím artrozou kloubů a bolestí pravého lokte včetně ramene opět si zakoupím tento přípravek.

Karel, 55 let

Dobrý den, od puberty mám problémy s koleny. V obou mi dost nepříjemně křupe, hlavně když jdu do podřepu. Dětská doktorka mi řekla, že tím budu trpět a nic se s tím neudělá. Nyní moje praktická doktorka to taky neřeší. Dlouhou dobu jsem pila různé Geladrinky atd. Stále se nic nezlepšovalo. Nyní už mi je přes 30 let a začala jsem mít problémy při sestupu ze schodů – nepříjemné křupnutí v jednom koleni. Před pár měsíci jsem náhodou narazila na reklamu Cemio KAMZÍK, po přečtení informací o tomto produktu a celkem příznivé ceně jsem začala tento produkt užívat a mohu jen potvrdit, že sestup ze schodů je mnohem snažší bez nepříjemné bolesti. Nyní jsem zahlédla, že nabízíte Vánoční balení, tak jsem si o něj napsala Ježíškovi a budu se těšit, že se bez problémů sehnu pod stromeček a objevím ho tam. Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Všem přeje spokojený zákazník Lenka

 

Lenka, 30 let

Dobrý den, moje babička má už pár let problémy s klouby a nic ji na to pořádně nezabíralo. Díky cemio kamzík si může dopřát oblíbenou chůzi a procházky z vnoučaty a moc děkuji tomu kdo tento kolagen vymyslel protože je opravdu účinný. Děkuji Adéla 18 za svou babičku 62 let.

 

Adéla, 18 let

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat za Cemio Kamzík. Objevila jsem ho vlastně náhodou, když se můj syn zotavoval po úrazu kotníku.

Koupila jsem mu Kamzíka po shlédnutí recenze v Loskutákovi a byla jsem mile překvapena jak rychle zabral!!!

Okamžitě jsem si zakoupila také jedno balení a moje kolena a kyčelní kloub si velice libují jak jsem jim udělala dobře.

Ještě jednou díky za skvělý výrobek.

 

Jana 53 let

Dobrý den. Je mi 60 let. Celý život jsem stál na silnici jako dopravák. Bolest kloubu se zhoršila přicházejícím věkem.Používal jsem různé masti. To pomohlo jen málo abych mohl usnout. Do loňského roku 2013 jsem podstoupil kůru vpichovaní tekutin do kleních kloubu což je bolestivé. Proenzy které jsem používal bylo drahé a neučine. Po zhlédnuti reklamy na TV jsem se rozhodl, že to skusím. V listopadu 2013 začala moje kůra a bolest najednou ustoupila i v noci jsem klidně spal a nic mě nebolelo. Samozřejmě mám nadváhu ale jak mě začnou bolet kolena tak si sednu a jak to přejde tak zase pokračuji v chůzí.  Na doporučení lékárnice jsem přerušil léčbu ale za čtrnáct dni jsem už to nemohl vydržet a koupil už čtvrté balení a ono to zase funguje. Cítím úlevu a bolest je pryč. Velmi doporučují tento přípravek kamzík všem .Podle mě je velmi dobrý. Váš Karel.

Karel, 60 let

Přeji hezký den,

Přiskákal ke mě kamzík, tak tělo bude zase jako mladík.

   Kamzíka, když si dám k snídani, tak ožijí mé klouby k běhání.

   Kamzíčku,kamzíčku děkuji za bezva klub partičku.

   Snad má básnička Vás potěší a mě radost zase ze zdraví utěší.

PS: Jak už máte v záhlaví napsáno léta přibývají a klouby stárnou a bolí.

Ještě pár lety  zpět to mi bylo 50 let jsem se cítila dobře a skákala jsem ,jako ten kamzík, ale teď když mi je 54 let začínám cítit bolest v kolenou a kloubech. Musím dodat , že jsem v 36 letech   prodělala operaci dělohy a úbytek vápníků a kolagenu se projevuje.  Začala jsem Váš produkt užívat a cítím se o hodně lépe.

Děkuji Vám za vynikající výrobek.

Anna, 54 let

Je mi 60 roků a celý život jsem pracovala v zemědělství na výrobě krmných směsí. Moje práce spočívala v tahání a vysypávání 50 kg pytlů, takže se ani nemůže nikdo divit, že s přibývajícími lety jsem trpěla bolestí kloubů a vazů. Návštěvy doktorů většinou skončily dávkami injekcí na tišení bolestí. Před dvěma lety, kdy jsem odcházela do předčasného důchodu, jsem se dověděla o Vašem přípravku Cemio Kamzík. Moc jsem si od něj neslibovala, protože od starších spolupracovníků jsem nabyla dojmu, že všechny podobné doplňky stravy jsou určeny na to, aby z lidí tahaly peníze. Zaujalo mě však, že Váš výrobek je švýcarského původu a tak jsem se rozhodla Kamzíka zkusit. Kupodivu jsem se po krátké době cítila lépe a klouby i v klidu přestávaly bolet a já mohla opět žít na plno. Ustupující bolesti mě natolik ukolébaly, že jsem Kamzíka přestala užívat. To jsem ale neměla dělat, protože po krátké době se bolesti kloubů a šlach začaly opět ozývat. Proto dnes opět užívám Kamzíka preventivně a zase se cítím lépe. Už si bez něj další život ani nedovedu představit.

Jitka, 60 let

Již celý rok užívám produkt CEMIO KAMZÍK. Měla jsem dosti velké potíže hlavně s kolenními klouby. Postupně došlo ke zlepšení a nyní jsem s vnukem byla na výletě – ušli jsme 25km! Vše bylo v pohodě a bez bolestí. Opravdu mohu doporučit.

Děkuji Vám mockrát.

Olga, 65 let

Dobrý den,

užíváme s manželem asi 2,5 měsíce. Manžel (62 let)už měl občasné bolesti kyčle, já(55let) jsem začala užívat “preventivně”. Po této době se nám zdá, že máme klouby-hlavně kolena- zatuhlejší čím dál víc-těžko si klekáme(já jsem dřív neměla vůbec žádné problémy) Včera manželovi začalo v jednom koleni píchat a má to bolestivé hlavně při chůzi. Nikdy ho koleno nebolelo, neuhodil se ani špatně nešlápl(víme, že může být i více příčin).

Když jsme se rozhodli pro užívání, tak jsme byli nadšeni recenzemi-jak se zákazníci cítí po 1 měsíci užívání. My jsme ani jeden žádné zlepšení ani po 1měsíci ani po 2,5 měsíci užívání nezaregistrovali-bohužel je tomu naopak. Koupili jsme si balení na 4 měsíce, tak využíváme a potom se uvidí.

Pěkné dny Jitka

Jitka, 55 let