Dobrý den.

Váš přípravek Kamzík užívám více jak tři roky.Na trhu je hodně přípravků,vsadil jsem ale na Kamzíka a chybu

jsem rozhodně neudělal.Jsem 75- letý důchodce a klouby se často po ránu i během dne ozývaly.Od té doby

co Kamzíka,užívám nemám problémy a cítím se opět velice dobře a pohyb mi už nedělá problémy.

Doporučil jsem ho spoustě známým a mají stejné zkušenosti jako já.

Děkuji za prvotřídní přípravek a bezbolestné klouby !!

S přáním hezkého dne,

Jaroslav

Jaroslav, 75 let

Dobrý den,

před třemi roky jsem odešla do důchodu a projevily se u mne bolesti kyčelních a kolenních kloubů. Bolesti byly natolik obtěžující, že jsem vyhledala lékaře ortopeda. Po vyšetření mi sdělil, co bych chtěla vzhledem ke svému věku (v té době mi bylo 61 let) – běhat snad jako srnka? Předepsal mi ortézu a při větších bolestech rovněž berle.

S tím jsem se nehodlala smířit a začala jsem se vyptávat známých a hledat na internetu. Byl mi doporučen přípravek Cemio Kamzík a po využívání 2 balení jsem začala pociťovat značnou úlevu. Užívám Kamzíka nepřetržitě druhý rok a od té doby jsem odložila ortézu a nikdy již nepoužila berle. I kdybych měla omezit jiná finanční vydání – Kamzíka budu kupovat stále.

Děkuji za výborný přípravek

Eva, 61 let

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti s Kamzíkem.

Můj přítel měl již jako dítě zranění při fotbale, do dnes má problémy  při fyzické námaze v práci. V 15-ti letech podstoupil několik arthroskopií. Bolesti v koleni se při horských tůrách jen zhoršovaly. V posilovně nemůže prakticky vůbec kolena zatěžovat.

Po vyzkoušení různých preparátů jsem se rozhodla věnovat Kamzíka příteli jako dárek. Po několika týdnech ,,vrzání,,a bolesti ustupovaly.

Kamzíka doporučujeme dále 🙂

S pozdravem Veronika Kožmínová/26 let/

Veronika, 26 let