Dobrý den,

měla jsem neustále problémy s klouby už jsem nevěděla co dělat. Pak mi můj lékař poradil, abych zkusila přípravek Kamzík.

Už jsem měla s podobnými přípravky zkušenost a nikdy mi nepomohly, ale rozhodla jsem se, že Kamzíka zkusím. Teď jsem velice ráda, že jsem si ho koupila. Bolest kloubů začala ustupovat a teď se cítím velice dobře. Hlavně mi vyhovuje  dávkování. Jen 1 tableta denně! To je od předchozích přípravků, kde jsem musela snít denně 3 obrovské tablety, paráda.

Nyní jsem si ho nechala koupit od dětí jako dárek k Vánocům.

Všem co mají problémy s klouby ho můžu jen doporučit.

Jana, 52 let

Dobrý den.

Chtěla jsem se také podělit o své zkušenosti s užíváním výborného přípravku Cemio Kamzík.

Je mi 56 let a mám již delší dobu velké potíže s bolestmi kloubů, hlavně kolenních. Před 6 lety jsem podstoupila také operaci příčných vazů. Mívám období, kdy mě klouby bolí natolik, že mám potíže sejít se schodů. Zaujal mě přípravek,  který obsahuje 2 druhy kolagenu a vitamín C. Po první kúře 60 kapslí jsem se cítila o hodně lépe, skoro bez bolestí. Pak jsem měla asi 3 měsíce přestávku a opět jsem si přípravek zakoupila. Dokonce jsem jej zakoupila své 83 leté mamince, která trpí artrozou  vyššího stupně a také si pochvalovala zlepšení. Proto si obě kupujeme další dvouměsíční dávku. Vřele všem doporučujeme.

Libuše, 56 let

Dobrý den,

osobní zkušenost s užíváním Kamzíka nemám, ale pro mou babičku se stal nepostradatelným! Spousty kloubních preparátů byly k ničemu. Nefungovaly a stály moc peněz.

Jednou však dostala Kamzíka. Dlouholeté potíže a bolesti se vytratily a babičce se opět lépe chodí i žije. Skvělé je, že ani cena není vysoká. Ráda bych vám touto formou poděkovala za usnadnění života mých blízkých.

Až budu starší a bude potřeba, Kamzíka si rozhodně koupím!!!

Hanka, 23 let

Dobrý den,

rád bych se podělil o své zkušenosti s kamzíkem. Jsem automechanik a denodenně namáhám klouby po celém těle.

Nejvíc trpí ramena a kolena. Je mi 35let a cítil jsem se jako důchodce. Všechny klouby mě bolely.
Kamzíka užívám 2 měsíce a cítím se lépe. I když jsou klouby pořád v zápřahu, přece jen je znát úleva.

Josef, 35 let

Dobrý den.
Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti s Cemio KAMZÍKEM.

Moje 13 letá dcera má problémy s koleny, když jezdí na kole. Zátěž jí dělá problém. V časopisu Zdraví jsem si přečetla o kloubním přípravku Kamzík, který obsahuje kombinaci 2 typů kolagenu a vitamínu C pro klouby, vazy, šlachy i kloubní chrupavky a je určen i pro dospívající mládež v období růstu. Kapsle jsou malé, měkké želatinové kapsle a užívá se jen jedna za den. Tím pádem vyhovují i mojí dceři. Po dvouměsíčním užívání těchto kapslí je její stav při zátěži na kole daleko lepší a cena přípravku (na rozdíl od ostatních) je přijatelná. Jsem ráda, že jsem KAMZÍKA vyzkoušela a doporučila bych ho všem dětem, kteří mají problémy v období dospívání.

Helenka, 39 let

Dobrý den,

ráda bych se s Vámi podělila o zkušenost s Kamzíkem. Moje dvanáctiletá dcera letos absolvovala povinný lyžařský výcvik se školou. V jeho průběhu jí v důsledku větší námahy oteklo koleno a hodně bolelo. Bolest přetrvávala i po příjezdu domů. Na radu kamarádky lékárnice jsme zakoupily Kamzíka, ve kterém je obsažen čistý kolagen.. Zhruba po čtrnácti dnech bolest ustala. I já jsem po artroskopii kolene, užívám Kamzíka společně s dcerou a konečně si mohu sednout i do dřepu bez bolesti.

Spokojená zákaznice M

Monika, 37 let

Děkuji vám za  „Kamzíka“, který neskutečným způsobem pomohl mým kloubům /kolena a kyčel/ a uvolnil pnutí ve svalech u nohou.
Užíval jsem asi dva roky různé přípravky, ale to co dokázal „Kamzík“ za dva měsíce užívání je prostě zázrak. Ve svém věku /73/ jsem se vrátil o 15let zpět. Je to obrovská úleva a úžasný pocit být opět fit. Jěště jednou moc děkuji. Všem známím Kamzíka doporučuji s tím, jaké já mám zkušenosti s různými preparáty a  že vaše reklama je naprosto pravdivá.

Srdečně vás zdraví téměř uzdravený

Ivan

Ivan, 73 let

Dobrý den,

ráda se připojuji k těm, kteří vyzkoušeli Kamzíka a jsou spokojení. Já mám stejný pocit. Určitě obtíže hlavně s kolenními klouby se zmenšily a já po dlouhé době o kolenech víceméně nevím. Teď se chystám přípravek zakoupit manželovi, který na počátku mé kúry výsledkům moc nevěřil, ale teď vidí, že jsem opravdu „omládla“

Hana, 57 let

Dobrý den,

má zkušenost s kamzíkem je skvělá, doktor mi doporučil nějaké vitamínové doplňky na operované koleno, ale stály na 3 měsíce skoro 1 000,-

Tak jsem se rozhodla vyrazit do lékarny a najít něco se stejným účinkem za méně peněz.

Narazila jsem na kamzík, po doporučení lékarnice, jsem si ho zakoupila, a už beru druhé balení. Koleno nebolí. Nemusím ani při sportu bandážovat.

Mě pomohl, a přeji těm, kteří váhají, aby vyzkoušeli…

Michaela, 28 let

Dobrý den.

Ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti s Cemio KAMZÍKEM.
Před pár lety jsem měla úraz kolene a od té doby při pohybu koleno bolí. Vyzkoušela jsem různé léky s obsahem kolagenu, ale až s KAMZÍKEM se bolest snížila na minimum, takže mohu dělat i to, co jsem nemohla, jako bezbolestně chodit na túry nebo provozovat sporty, které jsem předtím dělat nemohla. Jsem ráda, že jsem KAMZÍKA vyzkoušela!

Veronika, 23 let

Prožíval jsem úporné bolesti páteře, nepomáhalo vůbec nic, podstoupil jsem měsíční rehabilitaci i různé vyšetření, proto jsem si koupil jednu krabičku kamzíka a po měsíci uživání pociťuji výraznou úlevu. Doufám že se to ještě zlepší.

Bohumil,65 let