Výhercům Zlaté kloubní kúry na jeden rok srdečně gratulujeme!

Děkujeme všem za zaslání vyplněného soutěžního kuponu!

Dorazilo k nám opravdu velké množství kuponů spolu s řadou pochvalných dopisů.

Z Vašich reakcí máme obrovskou radost a jsou pro nás motivací a také závazkem do další práce.

Každý účastník vánoční akce obdrží po předání hlavních cen slíbený dárek!

Velmi děkujeme za Váš zájem o přípravek Cemio KAMZÍK!

Výherci Zlaté kloubní kúry na jeden rok

1A. FaturováBřezová nad Svitavou
2A. HrabětováPraha
3A. ChromýHrobyně
4A. PopelkováStrání
5A. SchwarzováTachov
6B. KratichvílFrýdek-Místek
7B. MalýPříbram
8B. MikulcováOpava 5
9B. OrdónězováPraha 14
10B. ŠimčákČeladná
11B. Šmídová Bruntál
12D. BlaschkeováTeplice
13D. ErychlebováPraha 4
14D. Hackel Praha
15D. HackelPraha
16E. ToulováMoravský Krumlov
17E. Vitnerová Hředle
18H. Dvořáková Tábor 4
19H. RašparováMoravský Krumlov
20H. StaňkováBystrovany
21H. Susová Poděbrady
22H. VálkováLednice
23I. AdamčíkDolní Lutyně
24I. Čermáková Praha 9
25I. HňupováSenohraby
26I. LattenbergováJince
27I. LoužeckýKralupy nad Vltavou
28I. ValtováSvitavy
29J. BubeníkHorní Moštěnice
30J. DolejšíHluboká nad Vltavou
31J. FišerováJiříkov
32J. HomolkaPraha 15
33J. HorčarČavisov
34J. KonečnýPraha 9 – Letňany
35J. KrejčířKroměříž
36J. KřepelkaHolice
37J. MaděraMříčná
38J. MatouškováBlovice
39J. MinářHanušovice
40J. NedbálkováVsetín
41J. PaickrTurnov
42J. PavlíkováOtrokovice
43J.Pešek Držovice
44J. PospíšilíkHolešov
45J. PospíšilováNový Jičín
46J. SedláčekPraha 4
47J.ŠtěpařÚstí nad Labem
48J. UlmannováModřice
49K. BayerPraha 6-Břevnov
50K. KadrnožkaRokytnice n/Rok
51K. Kadrnožka Třebíč
52K. PavováKarviná
53K. VeselkováPraha 10
54L. CiencilováTřinec
55L. EjemováPříbram
56L. HolatováTanvald
57L. ParajňákováKlatovy
58L. ReinholdováPoruba
59L. ŠimerdováPardubice
60L. ŠkorníkováKrupka
61L. VrtolováDolony
62M. ČepelákováČeský Krumlov
63M. DolejšováKralupy nad Vltavou
64M. FilipováPraha 14
65M. FlaxováJihlava
66M. FleischerLitoměřice
67M. GáčRajhrad
68M. KotrbováPikárec
69M. LOVECKÝ Plzeň
70M. NovákováPlzeň
71M. Procházková Světlá nad Sázavou
72M. SůsaVysoký Chlumec
73M. SvobodováPraha 4
74M. ŠkapováFrenštát pod Radhoštěm
75M. ŽeleznáPraha 8
76M. ŽilákováPraha 6
77O. MazánkováLitoměřice
78P. BrázdaPozořice
79P. Čežák Ostrava – Zábřeh
80P. KlejchLysá nad Labem
81P. MiletínskýPlzeň
82P. PolákOstrov nad Oslavou
83P. RysDobříš
84R. HájkováDačice
85R. PičmanováChotýšany
86R. RezekDobříš
87S. HoraPlzeň
88S. MichalkováÚžice
89Š. Ciencialová Třinec
90T. PoledníkováPraha 5
91V. Aichmaier Opava
92V. MlčochHabartov
93V. SošinskáOstrava
94V. SvobodaPraha 10
95Z. BreuerováPříbram
96Z. Fikarová Kladno
97Z. Kopecký Brno
98Z. Kreuz Poděbrady
99Z. NovotnýJilemnice
100Z. SošinskýOstrava