Vyhodnocení Vánoční soutěž s Cemio Kamzík® o švýcarské dárky

Soutěž ukončena 31.1.2019

Seznam výherců švýcarských hodinek

Jaroslav Kučera Bohumín
Janka Dejová Planá
Tereza Němečková Praha
Anna Černá Frýdek-Místek
Jindřiška Pavelková Opava 9
Jan Pospíšil Křenovice
Tomáš Tomášek Praha 9 – Prosek
Iveta Bušová Liberec
Zdeněk Škarda Plzeň
Petr Pijáček Ostrožská Nová Ves
Zdeňka Streitová Praha 4
Libor Červenka Železná
Marek Passinger Hranice
Martin Povolný Praha5
Josef Myška Svratka
Ludmila Reinholdova Celadna
Pavel Novák Slavětín nad Ohří
Josef Dostál Mukařov
J. Kubíčková Zdounky
Josef Mikulík Lipník nad Bečvou
Ludmila Janišová Valašské Meziříčí
David Krabec Ústí nad Labem
Jaroslava Landgraf Lhota pod Radčem
Jaroslav Kučera Vojtěchov
Monika Nováková Potštát
Libor Petřek Rožnov podRadhoštěm
PETR SEKULA Zlín
Jiří Handl Bruntál
Jarmila Vtípilova Svratka
Jiří Beránek Tábor
Erika Šumšalová Holešov
Jan Klusáček Praha
Ondřej Klimeš Polička
Petra Putnová p. Tvarožná
Petra Elgnerová Litovel
Martin Vitek Mokra horakov
Libuše Kudrnova Brno
Anna Mikušová Žatec
Miroslav Knop Jirkov
Šárka Fabiánová Petřvald

Seznam výherců roční kloubní kúry

Anna Mikušová Žatec
Kamila Straková Praha 9
Jan Jiruška Dobříš
Ilona Kollárová Žinkovy
Radek Krajbych Polná
Marta Hodinková Praha
Vojtěch Surmaj Most
Ludmila Alferi Kučerov
Marie Holinová Kublov
Stanislav Olšar Praha
Jana Beníšková Suchdol nad Lužnicí
Gustav Tobolka Praha 5
Hana Hammerlová Uničov
Daniela Příkopová Václavovice
Jindriska Souckova Havlíčkův Brod
Dana Skalická Praha 9
Frantisek Zlamala Hranice
Igor Seidel Pec pod Sněžkou
Božena Ježíšková Hranice
Ivan Šindler Plzeň
Jana Tesařová Kamenné Žehrovice
Jan Vrabček Uničov
David Finfera Veselí nad Moravou
Zdenek Kantorek Zubří
Marie Paříková Litvínov
Zdeněk Nováček Okříšky
Pavlína Slováková Uherský Brod
Milan Machů Bruntál
Petr Pivoňka Mikulovice
Artur Křapa Krnov
Dana Pavlovičová Šilheřovice
Jana Tomšová Zásada
Jaroslav Pejšek Litoměřice
Sylvie Casteckova Ostrava
Božena Jablunková Otrokovice
Božena Macková Písařov
Miroslav Polášek Napajedla
Věra Hajnová Karviná 7, Mizerov
Lucie Tryhuková Babice u Rosic
Martin Povolný Praha 5
Stanislav Hřebačka Hodonín
Jaroslava Tůmová Kladno
Anna Noskovičová Chrastava
Lucie Lichnovská Drahanovice
Radek Šedina Kolín
Věra Kloudová Kolín,Ovčáry
Josef Sejkora Polička
Luděk Červ Benešov
Zdeněk Šandera Benešov
Anna Štěpánková Benešov
Veronika Pučelíková Praha 4-Krč
Petr Daňhelka Praha 5
Ivana Hvězdová Praha 5 Lahovice
Eduard Čermák Uhlířské Janovice
Petr Hick Zruč nad Sázavou
Antonín Bajer Přerov
Petr Slezák Nivnice
Helena Pivodová Chomutov
Gabriela Ctiborová Kamenice – Olešovice
Ondřej Szweda Petrovice u Karviné

Zadejte unikátní kód otištěný uvnitř vánočního balení Kamzík 60+30